Archive for the ‘Gry samochodowe’ Category

Gra Sim Taxi

Saturday, October 22nd, 2011

Gra Sim Taxi

Wcielamy się tutaj w role taskówkarza, który będzie poruszał się po mieście w grze. Musimy podjeżdżać pod osoby i zawozić ich we wskazane miejsce na mapie. Będzie nam przypominać i podpowiadać strzałka w jakim kierunku mamy jechać. Poruszamy się strzałkami, w miedzy czasie za zarobione pieniądze będziemy mogli kupować paliwo i inne rzeczy. Więcej informacji w samej grze.

Ciężarówką do celu

Saturday, July 16th, 2011

Ciężarówką do celu

Ciężarówką do celu

Play Ciężarówką do celu Now »


W tej grze wcielamy się w rolę kierowcy ciężarówki, która będzie przewozić przeróżne ładunki w grze. Gdy dowieziemy określony ładunek do celu dostajemy za to punkty, które następnie wymieniamy na ulepszenie naszego pojazdu. Czeka na nas wiele plansz i misji do pokonania. Sterujemy pojazdem strzałkami, przyspieszamy klikając Spację.

Gra viper

Sunday, January 9th, 2011

Gra viper

Tym razem będziemy grali samochodem marki viper. Jest to bardzo szybki samochód w którym to na początku tej gry wyścigowej będziemy mieli możliwość wyboru koloru vipera. Do wyboru mamy kilka kolorów samochodu. Kolejny etap to wybór toru. Właśnie na tym torze będziemy musieli zbierać gwiazdki używając strzałek. W jak najkrótszym czasie będziemy musieli zebrać jak największą ilość gwiazdek. I to oczywiście samochodem.

Tuning samochodu

Monday, November 22nd, 2010

Tuning samochodu

Gr w której zadaniem naszym będzie tuningowanie samochodów, czy też prościej mówiąc zmiana ich wyglądu do wyboru będziemy mieli kilka ciekawych samochodów zarówno tych wyścigowych jak i też miejskich. Do wyboru mamy wiele ciekawych elementów do tuningowania tego auta, wybór należy oczywiście do Was samych.

Parkowanie auta

Monday, November 22nd, 2010

Parkowanie auta

Klasyczna gra samochodowa dla wszystkich chłopców w której będziemy poruszać się samochodem, który następnie będziemy musieli zaparkować w określonym miejscu podanym w grze. Samochodem kierujemy przy użyciu strzałek. Uważać należy na inne obok stojące samochody.

Wyścigi na torze

Monday, November 22nd, 2010

Wyścigi na torze

Będzie to nietypowy ale także niebezpieczny dla Was wyścig. Będziemy jeździć bardzo szybko jednak należy uważać aby nie wypaść z toru, który jest usytuowany dość wysoko, Shift i Spacja jak i też strzałki będą nam do tej gry z pewnością potrzebne. Ruszaj do boju i bierz udział w tym niezapomnianym pojedynku.

Parkowanie samochodu

Monday, November 22nd, 2010

Parkowanie samochodu

Zadaniem tej gry jest zaparkowanie w odpowiednie sposób samochód na parkingu. Należy jednak przy tym uważać aby nie uderzyć w inne samochody na parkingu jak i też przedmioty które się na nim. Kierujemy pojazdem przy użyciu strzałek w grze.

Ekstremalne wyścigi

Sunday, November 21st, 2010

Ekstremalne wyścigi

Bierzemy udział w pasjonującym wyścigu samochodowym. Będziemy się ścigali na ciekawych trasach rajdowych wraz z innymi rajdowcami w grze. Na początku gry wybieramy samochód którym będziemy się ścigać. Kierujemy samochodem strzałkami. Nitro używamy przy pomocy literki N. Życzymy Wam miłej gry.

Drift

Sunday, November 21st, 2010

Drift

Gra na pewno nauczy nas driftować samochodem. W grze tej kierujemy pojazdem używając do tego strzałek. Nie chodzi tu aby pierwszy dojechać do mety. Tutaj zadaniem naszym jest zbieranie punktów za tak zwane poślizgi kontrolowane naszego pojazdu czyli drifty. Gdy zbierzesz więcej punktów od przeciwników awansujesz do kolejnych etapów rozgrywki.

Formuła 1

Sunday, November 21st, 2010

Formuła 1

Przenosimy się na tor formuły 1 gdzie będziemy mieli możliwość ścigania się bardzo szybkimi bolidami formuły 1 wybieramy jednego z takich samochodów i przenosimy się do pasjonującej rozgrywki. Samochodem w grze kierujemy używając do tego strzałek, Spacja używamy przyspieszenie. Mamy możliwość zjazdu do Pit Stopu gdzie będzie naprawiony nasz pojazd jeżeli go bardzo rozbijemy. Pokonaj wszystkich i wygraj cały turniej.